info@networkambalaj.com 0 505 446 3232

Felsefemiz

Varoluş felsefelerimiz

Sevgi, Vizyon, Araştırma, Çözüm, Plan, Disiplin

İşimize sevgi ile bağlıyız

Başarıya giden yolu sevgi ile sağlıyoruz. Çünkü inandık ki; ancak bir işi severek yaptığınız zaman kendinizi daha da geliştirerek başarıya ulaşırsınız. Network ambalaj ekibinde olan herkes de işini severek yapıyor ve kişisel gelişimleri için çaba harcıyor.

Gelişim için araştırıyoruz

Bir çanta üreticisi olarak nonwoven kumaşın üretimi ve konfeksiyonu hakkında sürekli olarak araştırmalar ve ürün geliştirmeler yapıyoruz. Üretim alanında yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir hale getirmeye çalışıyoruz.

Gelişimimizi müşteri gözüyle tamamlıyoruz

Kendimizi sürekli olarak müşterilerimizin gözünde görmeye çalışarak işimizde nasıl olduğumuzu anlamaya çalışıyoruz. Böylece eksik veya yanlış olan yanlarımızı iyileştirmiş, doğru ve pozitif olan yanlarımızı da geliştirmiş oluyoruz. Bir müşteri için üretim çalışması yaptığımızda, mutlaka müşterimizin olumlu ve olumsuz dönüşlerini değerlendirip sonucunu kendi bünyemizde gelişim olarak nitelendiriyoruz.
 

Çözüm üretiyoruz

Gerçekleştirdiğimiz üretim sürecinin tahmin edilenden daha zor olduğuna inanıyoruz. Bir çok farklı müşterimizin üretimlerini yaparken, çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu nedenle üretim ve satış sonrası hizmet aşamasında farklı "çözümler" üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Hangi koşullarda olursa olsun eğer üretim ve satış alanında başarılı olmak istiyorsanız mutlaka disiplinden taviz vermeden belirli bir program içerisinde planlama yaparak çalışmanız gerekmektedir. Network ambalaj olarak biz de buna inanıyoruz.

Siparişini aldığımız her bir üretim için iş sürecini planlıyoruz  ve üretim ekibi de dahil olmak üzere tüm çalışanlarımızın bu plana sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette “Network ambalajı” farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 
Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi fabrikamıza bekliyoruz.